Ota yhteyttä

Prepon Oy

Y-tunnus: 2938723-7

Pohjoisranta 11
28100 Pori

Verkkolaskuosoitteemme ovat 1.1.2022 alkaen:
Operaattori OpusCapita Solutions Oy (E204503)
Verkkolaskutusosoite 003729387237
OVT-tunnus 003729387237

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Prepon Oy (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 47211
00062 LASKUTUS

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös
itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin posti-
osoite pysyy ennallaan.

Joonas Kekki

toimitusjohtaja,
projektipäällikkö rakennuttajapalvelut
050 436 9411
joonas.kekki@prepon.fi

Joona Hannonen

projektipäällikkö projektinjohtopalvelut
050 545 3249
joona.hannonen@prepon.fi
 

Osku Nieminen

projektipäällikkö kartoituspalvelut
050 4767 708
osku.nieminen@prepon.fi
 

Sami Rantala

rakennustyön valvoja
050 526 7888
sami.rantala@prepon.fi

 

Jaakko Kujansuu

työnjohtaja
040 356 5665
jaakko.kujansuu@prepon.fi

Suvi Vähähaka

työmaainsinööri
044 0722 337
suvi.vahahaka@prepon.fi

 

Salla Rajala

työmaainsinööri
0400 757 940
salla.rajala@prepon.fi



 

 

Matti Poskiparta

työnjohtaja
044 774 8477
matti.poskiparta@prepon.fi


 

 

Juuso Hakanpää

työnjohtaja
050 377 9599
juuso.hakanpaa@prepon.fi

 

Petra Janhunen

kehitysinsinööri
050 300 4668
petra.janhunen@prepon.fi

 

Tommi Lindfors

rakennuttajakonsultti
0400 730 417
tommi.lindfors@prepon.fi

 

Yhteydenotto



Prepon Oy

Jätä yhteystietosi, soitamme sinulle ensi tilassa!